Emma Bovary

Sledovat Emma Bovary online

★ 5.7 2021 102 min DramaTelevizní film

Chcete sledovat Emma Bovary? IPTVX přináší Emma Bovary (2021) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

O čem je Emma Bovary?

1857, soudní síň. Na lavici obžalovaných sedí spisovatel Gustave Flaubert. Jeho kniha Madame Bovary je údajně obscénní a uráží dobré mravy. Zatímco obě strany případu prezentují svůj pohled na věc, příběh Emmy Bovaryové a spolu s ní i mnoha dalších žen 19. století ožívá...

Žánry
Drama, Televizní film
Premiéra
2021-12-13
Režie
Didier Bivel
Hodnocení
★ 5.7 / 10

Hlavní obsazení

  • Camille Metayer Emma Bovary
  • Thierry Godard Charles Bovary
  • Laurent Stocker Pinard
  • Alexandre Brasseur Senard
  • Dominique Pinon Homais
  • Grégory Fitoussi Rodolphe

Jak sledovat Emma Bovary na IPTVX

Sledovat Emma Bovary na IPTVX zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Začněte sledovat Emma Bovary ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTVX a sledujte Emma Bovary ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads