Marguerite Volant

Sledovat Marguerite Volant online

★ 5.8 1996 1 Řady Drama

Chcete sledovat Marguerite Volant? IPTVX přináší Marguerite Volant (1996) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

O čem je Marguerite Volant?

Full of liaisons, intrigues, treachery and adventure, Marguerite Volant is a sweeping historical epic set in New France (Canada) in 1763. This series centers around the extraordinary exploits of Marguerite, the passionate young heiress to the Volant estate. From the last days of the glorious summer before the arrival of the British, Marguerite lets no one crush her indomitable spirit.

Nejnovější epizoda

S1 · Epizoda 11 — Episode 11 · 1996-12-05

Žánry
Drama
První vysílání
1996-09-26
Hodnocení
★ 5.8 / 10

Hlavní obsazení

  • Angèle Coutu Eugénie Beaubassin
  • Philippe Cousineau Antoine de Courval
  • Michael Sapieha Capitaine James Elliot Chase
  • Catherine Sénart Marguerite Volant
  • Pascale Bussières Eléonore Volant
  • Pierre Curzi Renaud Larochelle

Jak sledovat Marguerite Volant na IPTVX

Sledovat Marguerite Volant na IPTVX zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Začněte sledovat Marguerite Volant ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTVX a sledujte Marguerite Volant ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads