Lord of the Flies

Δείτε το Lord of the Flies online

★ 6.4 1990 91 λεπτά ΠεριπέτειαΔράμαΘρίλερ

Θέλετε να δείτε το Lord of the Flies; Το IPTVX φέρνει το Lord of the Flies (1990) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Lord of the Flies;

When their plane crashes, 25 schoolboys find themselves trapped on a tropical island, miles from civilization.

Είδη
Περιπέτεια, Δράμα, Θρίλερ
Κυκλοφορία
1990-03-16
Σκηνοθεσία
Harry Hook
Βαθμολογία
★ 6.4 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Balthazar Getty Ralph
  • Chris Furrh Jack Merridew
  • Danuel Pipoly Piggy
  • James Badge Dale Simon
  • Andrew Taft The Twins
  • Edward Taft The Twins

Πώς να δείτε το Lord of the Flies στο IPTVX

Το να δείτε το Lord of the Flies στο IPTVX παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Lord of the Flies σε 4K στο IPTVX — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Lord of the Flies σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή IPTVX και δείτε το Lord of the Flies σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads