Di Gi Charat

Di Gi Charat megtekintése online

★ 6.3 1999 1 Évadok AnimációsVígjáték

Szeretnéd nézni a(z) Di Gi Charat? A(z) IPTVX minden képernyődre elhozza a(z) Di Gi Charat (1999) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Miről szól a(z) Di Gi Charat?

DiGi Charat is a series of shorts created as advertisements for "Digital Gamers," a store in Akihabara. The series follows Dejiko, princess of DiGi Charat planet, and her companions, Puchiko and Gema, as well as Dejiko's rival, Rabi~en~Rose through daily ordeals they encounter while working at Gamers.

Legújabb epizód

É1 · Epizód 16 — Usada's Big Bang · 1999-12-24

Dejiko gifts a deliciously dangerous Christmas cake to Usada, also known as Rabi-en-rose, with hopes of getting rid of her once and for all.

Műfajok
Animációs, Vígjáték
Első adás
1999-11-30
Értékelés
★ 6.3 / 10

Főszereplők

  • Asami Sanada Di Gi Charat (voice)
  • Miyuki Sawashiro Puchiko Charat (voice)
  • Kyoko Hikami Rabi~en~Rose (voice)
  • Yoshiko Kamei Gema (voice)

Hogyan nézd a(z) Di Gi Charat a(z) IPTVX oldalon

A(z) Di Gi Charat megnézése a(z) IPTVX oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) Di Gi Charat még ma

Indítsd el az ingyenes IPTVX próbát, és nézd a(z) Di Gi Charat még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads