Oscar Wilde

Oscar Wilde megtekintése online

★ 5.3 1960 99 perc Dráma

Szeretnéd nézni a(z) Oscar Wilde? A(z) IPTVX minden képernyődre elhozza a(z) Oscar Wilde (1960) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Miről szól a(z) Oscar Wilde?

England, 1891. Ascending writer Oscar Wilde (1854-1900) meets Lord Alfred Douglas, a young nobleman. Over the years, they will maintain an intimate relationship that will be openly criticized by Alfred's father, the Marquis of Queensberry, in such a harsh way that Wilde, instigated by Alfred, decides to sue Queensberry in 1895, accusing him of defamation.

Műfajok
Dráma
Bemutató
1960-05-29
Rendező
Gregory Ratoff
Értékelés
★ 5.3 / 10

Főszereplők

  • Robert Morley Oscar Wilde
  • Ralph Richardson Sir Edward Carson
  • Phyllis Calvert Constance Wilde
  • John Neville Lord Alfred Douglas
  • Dennis Price Robert Ross
  • Alexander Knox Sir Edgar Clarke

Hogyan nézd a(z) Oscar Wilde a(z) IPTVX oldalon

A(z) Oscar Wilde megnézése a(z) IPTVX oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) Oscar Wilde még ma

Indítsd el az ingyenes IPTVX próbát, és nézd a(z) Oscar Wilde még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads