Haseena Parkar

Tonton Haseena Parkar dalam talian

★ 5.1 2017 124 min CrimeDrama

Mahu menonton Haseena Parkar? IPTVX membawa Haseena Parkar (2017) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tentang apa Haseena Parkar?

Haseena is very close to her brother Dawood, who turns to a life of crime and rises to power in the Mumbai underworld. After the bomb blasts of 1993, Dawood escapes to Dubai and she falls in trouble.

Genre
Crime, Drama
Tayangan
2017-09-22
Pengarah
Apoorva Lakhia
Penilaian
★ 5.1 / 10

Pelakon utama

  • Shraddha Kapoor Haseena Parkar
  • Siddhanth Kapoor Dawood Ibrahim
  • Ankur Bhatia Ibrahim Parkar
  • Rajesh Tailang Shyam Keswani
  • Daya Shankar Pandey Police Inspector
  • Samar Jai Singh Ranbir Likha

Cara menonton Haseena Parkar di IPTVX

Menonton Haseena Parkar di IPTVX mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Mula menonton Haseena Parkar hari ini

Mulakan percubaan percuma IPTVX dan tonton Haseena Parkar hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads