Capitaine Marleau

Capitaine Marleau online kijken

★ 6.1 2015 4 Seizoenen MisdaadDrama

Wil je Capitaine Marleau kijken? IPTVX brengt Capitaine Marleau (2015) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Waar gaat Capitaine Marleau over?

Onder haar excentrieke verschijning schuilt kapitein Marleau een formidabele detective. Haar Sherlock Holmes-hoed, haar karakter, haar ongewone verschijning, haar humor, haar onvoorspelbare gedrag – kapitein Marleau is geen doorsnee gendarme. Ze overhaast een onderzoek nooit; ze wordt zelf de onderzoeker en achtervolgt de verdachten meedogenloos.

Nieuwste aflevering

S4 · Aflevering 16 — Companion · 2026-05-05

Genres
Misdaad, Drama
Eerste uitzending
2015-09-15
Beoordeling
★ 6.1 / 10

Hoofdrolspelers

  • Corinne Masiero Capitaine Marleau

Hoe Capitaine Marleau te kijken op IPTVX

Capitaine Marleau kijken op IPTVX kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Begin vandaag met Capitaine Marleau kijken

Start je gratis IPTVX-proef en kijk Capitaine Marleau vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads