Catherine the Great

Catherine the Great online kijken

★ 6.7 2019 1 Seizoenen DramaWar & Politics

Wil je Catherine the Great kijken? IPTVX brengt Catherine the Great (2019) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Trailer bekijken

Waar gaat Catherine the Great over?

Catherine had bijna de helft van de 18e eeuw de macht in heel Rusland. Resoluut, onafhankelijk, intelligent en seksueel bevrijd, zij was de definitie van de moderne vrouw. Het is tegen het einde van haar regeerperiode en tijdens haar gepassioneerde affaire met Grigory Potemkin. Ze ontwikkelen een unieke en toegewijde relatie, overwinnen hun tegenstanders en vormen samen Rusland zoals we het vandaag de dag kennen.

Nieuwste aflevering

S1 · Aflevering 4 — Episode 4 · 2019-10-24

Pressure from foreign powers leads to a bitter argument between Catherine and an ailing Potemkin. Catherine works to change the line of succession as her reign draws to an end.

Genres
Drama, War & Politics
Eerste uitzending
2019-10-03
Beoordeling
★ 6.7 / 10

Hoofdrolspelers

  • Helen Mirren Catherine the Great
  • Jason Clarke Grigory Potemkin
  • Rory Kinnear Nikita Ivanovich Panin
  • Gina McKee Countess Praskovya Bruce
  • Kevin McNally Alexei Orlov
  • Richard Roxburgh Grigory Orlov

Hoe Catherine the Great te kijken op IPTVX

Catherine the Great kijken op IPTVX kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Begin vandaag met Catherine the Great kijken

Start je gratis IPTVX-proef en kijk Catherine the Great vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads