Minnal Murali

Vezi Minnal Murali online

★ 7.2 2021 158 min AcțiuneComedieFantasy

Vrei să vezi Minnal Murali? IPTVX aduce Minnal Murali (2021) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Despre ce este Minnal Murali?

A tailor gains special powers after being struck by lightning but must take down an unexpected foe if he is to become the superhero his hometown in Kerala needs.

Genuri
Acțiune, Comedie, Fantasy
Lansare
2021-12-16
Regizor
Basil Joseph
Evaluare
★ 7.2 / 10

Distribuția principală

  • Tovino Thomas Jaison / Minnal Murali / Martin Rangakala
  • Guru Somasundaram Shibu / Minnal Murali
  • Aju Varghese Pothan
  • Vasisht Umesh Josemon
  • Shelly Kishore Usha
  • Femina George "Bruce Lee" Biji

Cum să vezi Minnal Murali pe IPTVX

Vizionarea Minnal Murali pe IPTVX durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Începe să vezi Minnal Murali astăzi

Începe proba gratuită IPTVX și vezi Minnal Murali astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads