Saint-Exupéry

Vezi Saint-Exupéry online

★ 5.2 2024 98 min DramăIstoricAventuri

Vrei să vezi Saint-Exupéry? IPTVX aduce Saint-Exupéry (2024) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Vezi trailerul

Despre ce este Saint-Exupéry?

The story takes us back to 1930 and centres around Antoine de Saint-Exupéry, an Airmail pilot in Argentina. When his best friend who happens to be Airmail’s best pilot Henri Guillaumet disappears in the Andes, Saint-Ex decides to set out in search of him, against all odds. This impossible quest forces him to push beyond his limits, turning his capacity to dream into his greatest strength...

Genuri
Dramă, Istoric, Aventuri
Lansare
2024-12-11
Regizor
Pablo Agüero
Evaluare
★ 5.2 / 10

Distribuția principală

  • Louis Garrel Antoine de Saint-Exupéry
  • Diane Kruger Noëlle Guillaumet
  • Vincent Cassel Henri Guillaumet
  • Benoît Magimel Directeur de l'Aéropostale (voix)
  • Yseult Chanteuse cabaret
  • Blanche Redouloux Edda

Cum să vezi Saint-Exupéry pe IPTVX

Vizionarea Saint-Exupéry pe IPTVX durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Începe să vezi Saint-Exupéry astăzi

Începe proba gratuită IPTVX și vezi Saint-Exupéry astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads