Rosa Luxemburg: Der Preis der Freiheit

Гледајте Rosa Luxemburg: Der Preis der Freiheit онлајн

2019 ДокументарниТВ филм

Желите да гледате Rosa Luxemburg: Der Preis der Freiheit? IPTVX доноси Rosa Luxemburg: Der Preis der Freiheit (2019) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Rosa Luxemburg: Der Preis der Freiheit?

One hundred years after the assassination of German revolutionary Rosa Luxemburg (1871-1919), we look back at the struggles of this pioneer of the Workers' International.

Жанрови
Документарни, ТВ филм
Премијера
2019-01-15
Режија
Inga Wolfram

Главне улоге

  • Gregor Gysi himself
  • Margarethe von Trotta herself
  • Sahra Wagenknecht herself

Како гледати Rosa Luxemburg: Der Preis der Freiheit на IPTVX

Гледање Rosa Luxemburg: Der Preis der Freiheit на IPTVX траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Rosa Luxemburg: Der Preis der Freiheit у 4K на IPTVX — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Rosa Luxemburg: Der Preis der Freiheit данас

Покрените бесплатну пробу IPTVX и гледајте Rosa Luxemburg: Der Preis der Freiheit данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads