Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent izle

★ 6.6 2014 106 dk Dram

Yves Saint Laurent izlemek ister misiniz? IPTVX, Yves Saint Laurent (2014) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Fragmanı izle

Yves Saint Laurent konusu nedir?

1957 yılında, Paris'teyiz. Henüz 21 yaşında olan üstün yetenekli tasarımcı Yves Saint Laurent, moda gurusu Christian Dior'un sağ koludur. Christian Dior ansızın hayatını kaybettikten sonra işlerin başına geçen Saint Laurent, ilk tasarımını hazırladıktan sonra ünü tüm hızıyla yayılmaya başlar. Artık moda dünyasının yükselen yıldızıdır. Bir moda şovu sırasında ise Pierre Bergé ile karşılaştığında ise hayatını tamamen değiştirecek bir ilişkiye adım atmış olur. Birbirlerine aşık olan ikili, iş hayatında da birlikte hareket etmeye başlarlar. Üç yıl sonra ise kendi markasını, Yves Saint Laurent'i yaratmış olur. Ne varki Yves Saint Laurent'in yaratıcılığı hem özel hayatını hem de iş yaşamını etkiler hale gelir.

Türler
Dram
Vizyon
2014-01-08
Yönetmen
Jalil Lespert
Puan
★ 6.6 / 10

Başroldekiler

  • Pierre Niney Yves Saint Laurent
  • Guillaume Gallienne Pierre Bergé
  • Nikolai Kinski Karl Lagerfeld
  • Charlotte Le Bon Victoire Doutreleau
  • Xavier Lafitte Jacques De Bascher
  • Laura Smet Loulou de la Falaise

IPTVX üzerinde Yves Saint Laurent nasıl izlenir

IPTVX üzerinde Yves Saint Laurent izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Yves Saint Laurent izlemeye bugün başlayın

IPTVX ücretsiz denemenizi başlatın ve Yves Saint Laurent içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads